Головна

Оренда Спецтехники

Наші послуги

аренда автокрана

Автокран

 25-40-50-60-80-100-120 (Libher)

ЗБВ доставка бетону

Оперативная доставка ЖБИ в любом количестве
аренда автобетононасоса

Автобетононасос

Услуги и аренда автобетононасоса (стрела 37 метров) – 1 час = 1700 грн.

ЭКСКАВАТОР JCB 160

Кругоповоротный

САМОСВАЛ

3-х осный MAN (20 куб.)

Маніпулятор

Услуги И Аренда Манипулятора

Гідромолот

Туфелька для Бетона

Вибратор для Бетона

Бадья для будматеріалу

Послуги оренди будівельної спецтехніки в Харкові

Оренда спецтехніки в Харкові – затребувана послуга, серед малих і середніх будівельних компаній, а також приватники осіб. Оренда будівельної спецтехніки дозволяє виконати цілий спектр будівельних операцій при мінімальному залученні людського ресурсу і в оперативні терміни. При цьому немає необхідності в придбанні спеціальних машин у власність, що дає можливість знизити витрати на зведення об’єктів нерухомості.

Чому оренда спецтехніки вигідна для забудовників?

Багато компаній з оренди спецтехніки пропонують машини через посередників, що негативно відбивається на ціні оренди для клієнта. Ми маємо в своєму розпорядженні власним автопаркам, що дозволяє нам запропонувати оптимальну ціну прокату спецмашин. Здача в оренду спецтехніки є основним напрямком роботи нашої компанії. Для перегляду асортименту спецтехніки відвідайте сайт нашої компанії. Вирішивши замовити спецтехніку в нашій компанії, ви отримаєте ряд переваг:

  • Великий вибір машин для вирішення різних будівельних, демонтажних і ремонтних робіт;
  • Лояльна цінова політика;
  • Можливість здійснити замовлення техніки на будь-який термін від 1 години;
  • Можливість скористатися послугами водія і доставки техніки;
  • Складання договору і дотримання всіх його пунктів;
  • Відмінна технічний стан всіх машин, що здаються в оренду;
  • Економія коштів, оскільки клієнт платити тільки за оренду, ремонт та обслуговування спецтехніки це прерогатива нашої компанії.

Оренда спеціалізованої техніки в нашій компанії проводиться за договором з дотриманням всіх його пунктів.

Яку спецтехніку можна взяти в оренду від компанії – «Бетон Харків»?

Наша компанія має власний автопарк спеціалізованих машин, які відрізняються між собою за призначенням, технічними і експлуатаційними характеристиками, потужності і спектру, виконуваних операцій. Прокат будівельної техніки дозволяє користуватися машиною необхідний відрізок часу, а також здійснювати заміну спецтехніки в залежності від виконуваної роботи. Серед всіх спеціалізованих агрегатів найбільш затребувані: повноповоротний і фронтальний екскаватор, самоскид, маніпулятор, гідромолот, навантажувач, автобетононасос, міксер. Кожна з цих машин здатна виконувати певний спектр робіт. Доставка готового бетону міксером в Харкові дозволить прискорити будівельний процес без втрати якості. Серед усього асортименту будівельної техніки найбільшим попитом користуються:

Екскаватор. Є фронтальний і кругоповоротний. Останній застосовується на невеликих будівельних майданчиках і здатний повертатися навколо своєї осі, за рахунок чого можна виконувати цілий ряд операцій без переміщення машини;
Самоскид. Вивіз і прибирання снігу, будівельного сміття, перевезення сипучих будівельних матеріалів у вигляді піску, щебеню, гравію, ґрунту – всі ці операції можна виконати за допомогою самоскида. Такі машини розрізняються за вантажопідйомністю та обсягом кузова. Ми пропонуємо в оренду самоскид MAN, обсяг кузова, якого розрахований на 20 кубів;
Міксери і автобетононасоси. Міксери встановлюються на шасі вантажних машин і використовуються з метою доставки готового бетону до будівельного майданчика. Ми виробляємо доставку бетонка і ЗБВ по Харкову за доступною ціною і в оперативні терміни. Автобетононасоси експлуатуються на будівельних майданчиках з метою доставки бетону на поверх.
Гідромолот. Гідравлічний молот є навісним обладнанням і використовується з метою руйнування будівель і споруд, дорожнього полотна та інших конструкцій. Також за допомогою нього можна виконувати роботи по ущільненню будівельних матеріалів при будівництві доріг.
Автокрани і маніпулятори. Оренда будтехніки даного плану дозволяє механізувати багато розвантажувально-навантажувальні роботи на будівельному майданчику. Також за допомогою таких машин можливо здійснити підйом габаритного, важкого вантажу на потрібну висоту.

Вибір техніки слід здійснювати з урахуванням кількох нюансів: експлуатаційні умови, тип і обсяг, виконуваних робіт, етап будівництва, вартість оренди конкретного виду спецмашини. У нашій компанії існують екскаватори і навантажувачі на колісному і гусеничному ходу для використання в різних експлуатаційних умовах.

Вартість оренди спеціалізованої техніки та особливості замовлення послуги

Ціна оренди спецтехніки залежить від ряду факторів, основними з яких виступають:

  • Терміновість і термін оренди;
  • Вид, орендованої техніки;
  • Необхідність в наданні послуг водія і доставки машини до будмайданчика.

Щоб замовити послуги спецтехніки в Харкові зв’яжіться з нашим менеджером за допомогою телефону:
(067) 251-03-27, (063) 827-12-23, (066) 082-61-81 або ж замовте зворотний дзвінок. Також можливе отримання консультації фахівця для вибору техніки для конкретного виду та обсягу робіт.


Мы надежные и ответственные партнеры в Вашем строительном Бизнесе!

Последние новости строительной индустрии


Отзывы Наших Клиентов

Строй-Бригада

Наша компания долго искала хороших подрядчиков, которые могут обеспечивать надлежащее качество, точную погрузку и быструю доставку на площадку. Мы рады, что нашли такую компанию как “Бетон-Харьков”, которая полностью выполняет все обязательства, качественно и в срок.

Сергей Васильев

Прораб

Компания Бетон-Харьков всегда радует нас точной погрузкой и качественным бетоном и к тому же лояльная политика в отношении клиентов и дополнительные скидки существенно выделяют эту компанию среди многих других.

Дмитрий Фомин

СтройДом

Я давно занимаюсь строительством и благодаря оперативной работе и подаче строительной техники мы всегда заканчиваем проекты точно в срок. Большой парк машин этой компании позволяет выбрать именно то. что нужно в данный момент не переплачивая за не нужный тоннаж или вылет стрелы. С Бетон-Харьков мы получаем максимум прибыли при минимуме затрат.

Александр Марченко

Наши Клиенты