Оренда Автобетононасоса

Оренда автобетононасоса Харків

Ціна оренди автобетононасоса

Оренда автобетононасоса в Харкові затребувана серед невеликих і середніх будівельних компаній для, яких покупка у власність такої машини є недоцільною з огляду на її високу ціну і не частою експлуатації.
Послуги автобетононасоса в Харкові необхідні при неможливості доставки бетону до зводяться об’єктів іншими способами. До того ж, такі машини дають можливість прискорити весь будівельний процес при мінімальному залученні людського ресурсу.

Автобетононасос – автономний насос, що встановлюється на базу вантажної машини, експлуатований з метою доставки бетону до місця його заливки. Установка монтується на різні вантажні машини, що спрощує її доставку до будівельного об’єкта і експлуатацію. Замовити бетононасос за доступною ціною можливо в нашій компанії. Ми пропонуємо бетонний насос, встановлений на базі різних машин, які відрізняються габаритами і технічними характеристиками. Перш ніж взяти в оренду автобетононасос необхідно розібратися з принципом його роботи:

 • З спеціального лотка подається розчин;
 • Бетонний розчин поступово завантажується в металевий бункер;
 • Насосна конструкція перекачує будівельну суміш по стрілі до місця вивантаження;
 • Пристрій вивантажує готовий розчин.

Перед тим як замовити послугу – оренда насоса для бетону необхідно розібратися з критеріями вибору такої техніки. При оренді такої установки потрібно враховувати: довжину стріли (від цього залежить висота доставки бетону), технічні характеристики машини на якій встановлено обладнання, кількість, споживаного палива, вартість оренди.

Замовити послуги автобетононасос (АБН) погодинно в Харкові

Оренда бетонного насоса має низку позитивних якостей, основними серед, яких виступають:

 1. Економія часу і сил для виконання всіх бетонних робіт. Для управління такою машиною потрібно всього 2 людини;
 2. Економія коштів. Клієнт оплачує тільки оренду, в той час як ремонт, обслуговування та зберігання техніки оплачується нашою компанією;
 3. Широкий асортимент техніки. У нас ви можете орендувати бетонний насос, як для роботи на великих площах, так і для виконання будівельних процесів на маленьких, міських будівельних майданчиках;
 4. Широкий спектр послуг, що надаються. У нашій компанії можна взяти в оренду спецтехніку з водієм і без, з доставкою на об’єкт і без неї;
 5. Підписання договору. Це гарантія для замовника справності техніки і надання послуги в обумовлені тимчасові рамки.

У нашому арсеналі кілька видів бетононасосів по подачі суміші

 • Бетононасоси вакуумні – суміш проходить в бетоновод за допомогою вакуумного ефекту;
 • Поршневі бетононасоси – суміш потрапляє в бетоновод поступально-зворотними рухами;
 • Шторкові бетононасоси – механізм подачі суміші відділений шторками;
 • Шиберні бетононасоси – механізм подачі суміші відділений шиберним вузлом.

Автобетононасоси мають такі технічні дані:

 • Висота подачі бетонної суміші – 57,3 метра;
 • Дальність подачі суміші – 55,9 метрів;
 • Кількість секцій – 4 шт;
 • Максимальна продуктивність насоса – 180 кубометрів / год;
 • Колісна форма – 8 × 4.

Вся техніка, що надається нашою компанією, знаходиться у відмінному технічному стані, так як регулярно проходить технічне обслуговування, а в разі поломки – професійний ремонт.

Ціна оренди автобетононасоса обмовляється із замовником в кожному випадку індивідуально і залежить від терміну оренди, дальності доставки, необхідності в наданні додаткових послуг та інших нюансів. Вартість оренди автобетононасоса вказана на сайті нашої компанії і залежить перш за все від технічних і експлуатаційних характеристик техніки.

Замовити автобетононасос в Харкові за доступною вартості можна в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий асортимент спеціалізованих машин для вирішення різнопланових будівельних завдань. При цьому ми гарантуємо швидку обробку замовлень, відмінне технічний стан машин, дотримання умов договору і лояльну цінову політику. Для замовлення послуги зв’яжіться з нашим менеджером через онлайн чат або ж скористайтеся опцією зворотного зв’язку.