Оренда Гідромолота

Оренда гідромолота Харків

Оренда гідромолота на базі екскаватора

Застосування спеціалізованого навісного обладнання в значній мірі розширює функціональні і експлуатаційні можливості екскаватора. Найбільш затребуваним типом навісного обладнання виступає гідравлічний молот. Він може монтуватися на колісні, гусеничні, повноповороті машини. За допомогою гідромолота можливо виконати цілий ряд демонтажно-будівельних робіт. Єдиним нюансом використання спецтехніки виступає її висока ціна. Тому в ряді випадків оренда екскаватора з гідромолотом в Харкові є краще ніж покупка машини з навісним обладнанням.

Види гидромолота і виконувані роботи

У більшості випадків гідравлічні молоти експлуатуються там, де необхідно виконання демонтажних робіт. Також подібне навісне обладнання є незамінним при монтажі паль при облаштуванні фундаментних підстав. Саме з цієї причини послуги екскаватора з гідромолотом в Харкові дуже затребувані.

Таке обладнання монтується на стрілу екскаватора на місці ковша. Головними конструктивними елементами гидромолота виступають: корпус, бойок, газова камера, ударний інструмент. За рахунок гідравліки бойок приводиться в рух, який в свою чергу вдаряє по робочому стрижня. Ударний інструмент наведений в рух руйнує конструкції, тверді породи, бетонні основи. Перш ніж здійснити замовлення послуги – оренда екскаватора навантажувача з гідромолотом необхідно розібратися з видами такого оснащення і призначенням кожного з них. Отже, сьогодні доступні наступні види гидромолота:

  • Піка. В основному експлуатується з метою довбання бетонних і залізобетонних конструкцій, руйнування будівель та споруд. Може мати різною конфігурацією: з загостреним і тупим кінцем;
  • Клин. Експлуатується при необхідності прокладки інженерних комунікацій в скельних породах і мерзлому ґрунті. Має вигляд викрутки з різним кутом нахилу;
  • Трамбування. Таке оснащення використовується при дорожньому будівництві і при необхідності ущільнення будь-якого будівельного матеріалу.

Також перш ніж замовити гідромолот в оренду необхідно враховувати, що крім конфігурації і призначення таке обладнання відрізняється за матеріалом виконання, вагою та іншими параметрами. Вибір залежить від типу майбутніх демонтажно-будівельних робіт.

Послуги оренди гідромолота на базі колісного і гусеничного екскаватора

Взяти екскаватор повноповоротний з гідромолотом в оренду коштує в тому випадку, коли важлива мобільність техніки. Головними перевагами такого рішення виступають: високий рівень маневреності, великий вибір за габаритними розмірами, масою та технічними характеристиками. При цьому така техніка здатна пересуватися за певним типом ґрунту. Тому оренда гідромолота на базі екскаватора навантажувача на колісній базі актуально при веденні будівельних робіт на рівній грунті. Також в нашій компанії можлива оренда фронтального гидромолота для виконання демонтажних робіт по руйнуванні будинків і споруд.

У нашій компанії можлива оренда гусеничного і колісного екскаватора з гідромолотом по доступній ціні. І якщо колісний екскаватор здатний пересуватися тільки по рівній будівельному майданчику, то гусеничний має підвищену стійкість і прохідність по складному рельєфу. При цьому завдяки значному вазі він здатний вирівнювати будівельний майданчик.

Якщо є потреба в точковому виконанні будівельних операцій або ж їх виконання на малих будівельних майданчиках, то в такому випадку буде відмінним рішення експлуатація міні-екскаватора. Міні-екскаватор з навісним обладнанням або без нього має низку позитивних якостей: маневреність, легкість транспортування, невеликі габаритні розміри, доступна ціна оренди і широкий вибір модифікацій.

Вартість оренди екскаватора навантажувача з гідромолотом в Харкові і області

Взяти в оренду гідромолот в Харкові з доставкою по місту можливо в нашій компанії. Ми володіємо власним автопарком техніки, яка проходить своєчасно технічне обслуговування і в разі необхідності – професійний ремонт. Гідромолот на базі спеціалізованих машин використовується для вирішення наступних завдань:

  • Демонтаж будь-яких видів будівель, конструкційних схем і споруд;
  • Облаштування траншей під труби та інші інженерні комунікації.

Вибір техніки з навісним обладнанням потрібно вибирати з урахуванням габаритних розмірів, функціональних можливостей техніки і її призначенням.

Оренда гідромолота на базі екскаваторів має низку позитивних якостей:

  1. Співпраця за договором з дотриманням всіх його пунктів є гарантією справності техніки та сучасної її доставки на об’єкт;
  2. Можливість економії коштів, оскільки замовник оплачує тільки оренду, а не обслуговування і зберігання техніки;
  3. Широкий вибір спецтехніки для вирішення будь-яких будівельних завдань;
  4. Можливість оренди на будь-який термін.

Ціна оренди гідромолота за годину або зміну вказана в прайс-листі на інтернет-сторінці нашого сайту. Для замовлення послуги відвідайте інтернет-сторінку нашого сайту і заповніть онлайн форму заявки або ж скористайтеся послугою зворотного зв’язку. Також можливо отримання консультації щодо доставки, вартості оренди обладнання і його вибору.

Послуги оренди гідромолота в Харкові – Телефонуйте