Оренда Самоскида

Оренда самоскида Харків

Оренда самоскида в Харкові затребувана серед будівельних, дорожніх, промислових компаній, для яких покупка і утримання власного автопарку не є раціональним. Послуги самоскида в Харкові дозволяє виконати цілий спектр будівельних робіт в оперативні терміни без придбання у власність машини.

Експлуатація самоскидів для виконання будівельних робіт

Перш ніж замовити самоскид необхідно визначиться з вибором спецмашини. При цьому потрібно враховувати вартість оренди певної вантажної машини, спектр, виконуваних робіт, обсяг кузова і рівень продуктивності машини, тип, використовуваного палива (газ, бензин, дизель).

Оренда камаза самоскида буде актуальною для виконання будівельних операцій, благоустрою заміських ділянок і громадських територій, благоустрою будівельних майданчиків. До того ж КАМАЗ це дуже витривала машина з мінімальними вимогами до експлуатації і доступною ціною на оренду.

Оренда вантажних самоскидів буде актуальною при необхідності транспортування будівельних сипучих вантажів: цементу, піску, щебеню, граніту, гравію та інших.

Оренда самоскида для вивезення грунту затребувана при виконанні складних земляних робіт у вигляді риття котлованів для фундаментних підстав, під прокладку інженерних комунікацій, насип грунту для підняття рівня ландшафтного ділянки при близькому розташуванні грунтових вод. Для виконання таких заходів найбільш раціональним рішенням буде оренда самоскиди з вантажопідйомністю в 20 тонн. При цьому можлива оренда повнопривідних самоскидів, як вітчизняних, так і імпортних машин. Перші обійдуться дешевше, але і експлуатаційні характеристики тут будуть гірше, ніж при використанні транспортних засобів від таких світових брендів як: SCANIA, Volvo FMX, Iveco, TATRA. Такі транспортні засоби відрізняються маневреністю, економічною витратою палива, витривалістю і високим рівнем продуктивності.

Послуги оренди вантажного повнопривідних самоскидів в Харкові

Прокат самоскидів – дуже затребувана послуга. Крім того. Що є будівельний самоскид, існує ще кілька різновидів спецтехніки спеціального призначення. Серед них:

  • Міні-самоскид. Це малогабаритна машина, середньої продуктивності і невеликим об’ємом кузова застосуються в основному в приватному порядку. Наприклад, при збиранні заміських ділянок, доставки сипучих матеріалів для будівництва парканів, відсипання під’їзних шляхів та інших подібних заходах;
  • Самоскид-всюдихід. Оренда такої машини має високу вартість, але при цьому вона здатна пересуватися по бездоріжжю і незамінна при плануванні зведення великих котеджних селищ. Такі машини оснащені повним приводів і володіють хорошою прохідністю;
  • Кар’єрний самоскид. Експлуатується в основному при виконанні великих земляних робіт: риття котлованів, прокладання дорожніх профілів та інших подібних роботах.

Перед тим як здійснити замовлення оренди такої техніки потрібно врахувати специфіку роботи, а також експлуатаційні умови. Також можливе отримання консультації щодо підбору таких спеціалізованих транспортних засобів.

Взяти в оренду камаз самоскид для вивозу будівельного сміття і грунту

Типи Вантажопідйомність, тонн Потужність, к.с. Максимальна швидкість, км / год Повна маса, тонн
Кар’єрні (позашляхові) самоскиди 214 – 450 1700 – 4600 43 – 73 342 – 810
Зчленовані 36 – 46.2 422 – 523 48 – 60 65 – 81.5
Для підземних робіт 35 – 80 360 – 805 40 – 52 29 – 58

Термін, на який береться машина залежить від обсягу робіт і віддаленості будівельному майданчику. У нашій компанії можлива погодинна оренда для виконання конкретної роботи. При цьому можливо взяти в оренду самоскид з водієм і без. Ціна оренди самоскида за годину залежить від терміну оренди і терміновості надання послуги.

При масштабних роботах можлива тривала оренда техніки з доставкою. Всі питання щодо оренди та нюанси співпраці вказуються в договорі, один екземпляр, якого видається на руки клієнту.

Замовити послуги самоскида за вигідною ціною за годину в Харкові і області

Оренда самоскида – це можливість вирішення цілого спектру робіт без покупки спецмашини у власність. Перевагами такого рішення виступають:

  1. Можливість оренди з і без водія. У нашій компанії можливо взяти в оренду самоскид без водія і з водієм в залежності від потреб замовника;
  2. Будь-які терміни оренди. Техніку можна взяти на годину або кілька діб в залежності від поставлених завдань і обсягу робіт;
  3. Економія коштів. Клієнт платить тільки за оренду, обслуговуванням, зберіганням, ремонтом ТЗ займаються наші фахівці;
  4. Складання договору. Це є гарантією справності машини, своєчасної її доставки на об’єкт, надання необхідних супутніх послуг;
  5. Індивідуальний підхід. Є можливість зміни машини, доставки на об’єкт додаткової техніки, надання водія.

Ще одним важливим питанням для всіх клієнтів виступає вартість оренди самоскида. Даний показник залежить від ряду факторів, основними серед, яких виступають: термін оренди, технічні характеристики спеціалізованої машини, терміновість надання послуги, дальність доставки, необхідність у наданні водія. Всі розцінки на оренду спеціалізованої техніки вказані в прайс-листі на інтернет-сторінці нашого сайту.

Замовити послуги самоскида в нашій компанії можливо декількома способами: скористатися опцією зворотного зв’язку з зазначенням своїх контактних даних, заповнити онлайн-форму заявки на сайті або ж зателефонує з фахівцем по телефону (067) 251-03-27.

Компанія по послугах оренди будівельної техніки в Харкові – «Бетон Харків», також пропонує своїм клієнтам послуги екскаватора, автокрана, автобетононасоса, гідромолота, маніпулятора і іншої спецтехніки для виконання важких будівельних робіт.