Оренда маніпулятора

Оренда крана маніпулятора Харків

Оренда крана маніпулятора Харків

Оренда маніпулятора в Харкові – популярна послуга, що дозволяє скоротити часові і силові витрати працівників для виконання різнопланових розвантажувально-навантажувальних робіт і доставки будівельних матеріалів на висоту. Послуги автоманіпулятора в Харкові дуже затребувані з огляду на те, що такі машини виконують навантаження і розвантаження вантажів, а також підйом будівельних матеріалів на поверх, що дуже важливо при багатоповерховому будівництві.

Перш ніж замовити маніпулятор необхідно розібратися з різновидами такої техніки. В першу чергу вони поділяються на кілька видів за рівнем вантажопідйомності:

 • Малотоннажні. Їх вантажопідйомність варіюється від 1 до 7 тонн. Такі машини відрізняються гнучкістю, за рахунок наявності двох колін, простотою в обслуговуванні, технологічністю експлуатації. Монтаж таких установок проводиться на вантажівки невеликих розмірів. Якщо вам потрібні послуги гідроманіпулятора для підйому вантажів вагою до 7 тонн, то такі машини будуть найкращим варіантом;
 • Средньотоннажні володіють вантажопідйомністю в межах 25 тонн. Такі установки монтуються на великогабаритні вантажні машини. Довжина вильоту стріли становить 20 метрів;
 • Крупнотонажних. Монтаж таких установок проводиться на напівпричепи і вантажівки з високим рівнем вантажопідйомності. За допомогою такого крана-маніпулятора можливо підняти і перемістити вантажі масою до 80-ти тонн.

Крім цього крани-маніпулятори комплектуються різними видами стріл: Z-образними, телескопічними, L-образними. Також існують спеціальні види таких машин, наприклад, крани-всюдиходи, які незамінні при виконанні різних будівельних робіт у віддалених населених пунктах, де немає повноцінного дорожнього полотна.

Малогабаритні крани-маніпулятори використовуються на невеликих будівельних майданчиках, переважно, розміщених в межах міста.

Послуги оренди гідроманіпулятора (автоманіпулятора) в Харкові

Здійснити замовлення крана-маніпулятора недорого і з доставкою можливо в нашій компанії. Сучасні краном-маніпулятором на базі вантажних машин здатні виконувати розвантажувально-навантажувальні операції, переміщення великих вантажів у вигляді побутівок, контейнерів, палет з будівельними матеріалами.

Сучасні установки такого плану відрізняються маневреністю, зручністю застосування, широким асортиментом за технічними параметрами. Перш ніж скористатися послугою -Оренда крана маніпулятора необхідно правильно підійти до питання вибору машини. При цьому потрібно враховувати:

 1. Мінімальна і максимальна відстань висунення стріли маніпулятора;
 2. Максимальна маса вантажу, який здатний підняти кран на різній відстані стріли;
 3. Максимальна висота підйому і опускання вантажу за допомогою стріли;
 4. Радіус установки крана на вантажний автомобіль.

Ціна крана маніпулятора при покупці досить висока, тому більшість невеликих компаній воліє орендувати таку техніку. Вартість оренди залежить від ряду факторів, основними серед, яких виступають: тип і технічні характеристики, орендованої техніки, термін оренди, необхідність у наданні додаткових послуг (доставка на об’єкт, надання оператора) та інших нюансів.

Орендувати маніпулятор можна з водієм і без нього на будь-який термін від однієї години до декількох діб. Дане питання вирішується з кожним клієнтом в індивідуальному порядку в залежності від його побажань і обсягу майбутніх робіт.

Замовити кран маніпулятор UNIK URV800, LIEBHERR LTM 1055-3.2 в оренду в Харкові і області

Вирішивши взяти в оренду кран маніпулятор, ви отримаєте ряд переваг:

 • Можливість використання спецтехніки без її покупки;
 • Широкий вибір машин під будь-які будівельні завдання;
 • Можливість оренди на необхідний термін;
 • Надання досвідченого оператора крана-маніпулятора;
 • Створення двостороннього договору з дотриманням всіх його пунктів;
 • Економія коштів, оскільки замовник оплачує тільки оренду, зберігання і ремонт техніки прерогатива нашої компанії.

Щоб орендувати спеціалізовану техніку в Харкові в нашій компанії зв’яжіться з нами через онлайн форму заявки або ж за допомогою опції зворотного зв’язку.

Компанія по послугах оренди будівельної техніки в Харкові – «Бетон-Харків», також пропонує своїм клієнтам послуги екскаватора та іншої спецтехніки для виконання важких будівельних робіт.

UNIK URV800

Max вантажопідйомність, кг

8000

Радіус роботи стріли, м

2,5

Час підйому стріли (до 80 °), сек

25

Кут повороту стріли, град

360

Усилие лебедки, кНм

30,8

Гідравлічні показники 1700 об / хв

60

Ємність бака, л

90

Тиск в системі гідравліки, мПа

20,6

Max ширина висунення аутригерів, м

5,1

Max навантаження на аутригери, тонн

13

Max ширина висунення, м

5,1

LIEBHERR LTM 1055-3.2

Max вантажопідйомність, тонни

55

Радіус роботи стріли, м

2,5

Головна стріла, м

10,2-40

Подовжувач

9,5-16

Max швидкість в похідному стані, км / год

80